Airflow Pískování zubů

Vaše cena: 690 Kč

Chcete mít Krásné zuby bez ložisek a tmavých skvrn? Sebevědomý úsměv bez zažloutlých a zčernalých zubů? U nás vše získáte pomocí šetrného postupu pískování zubů metodou Air Flow!

CHCI KOUPIT »

Objednávka+
-
Platební metoda

Jedná se o mechanický princip založený na velmi jemném pískování a leštění zubů. Šetrná metoda odstraní pomocí mikročástic jedlé sody nebo glycínu, hnaných proudem vzduchu a vody usazeniny z viditelných hladkých povrchových částí zubu, nevzhledné zabarvení zubů z jamek, rýh i mezizubních prostor. Speciální koncovka využívá sprej s jemným pískem, kterým jsou usazeniny z povrchu zubů odstraněny bez poškození zubní skloviny. Vaše zuby budou znovu hladké a bílé.

  • Nezatěžuje chrup a je přírodní
  • Odstraňuje zabarvení zubů a mezizubních prostor
  • Bezbolestné a šetrné ošetření

Většinu pigmentových skvrn mají na svědomí různé barevné potraviny a nápoje v kombinaci s nedostatečnou ústní hygienou. Kouření, pití kávy a čajů, konzumace červeného vína a barevných dochucovadel nebo také dokonce nadužívání antibakteriálních ústních vod.

Air Flow je ošetření na přírodní bázi, nijak tedy chemicky nezatěžuje Váš chrup. Air flow je nezbytným krokem před chemickým bělením. Ošetření je bezbolestné.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *