Alopecie

Vaše cena: 500 Kč

Ztrácíte čím dál víc vlasů a nevíte si s tím rady? Zastavíme vypadávání vlasů. Stimulujeme ztracené vlasové váčky. Účinné a rychlé ošetření. Viditelný efekt po několika týdnech. Bez kontraindikací.

CHCI KOUPIT »

Objednávka+
-
Platební metoda

Konzultace 500,-Kč

Protože krevní destičky obsahují nezbytné růstové hormony, injekce PRP jsou přirozeně vhodnou terapií na stimulaci ztracených vlasových váčků.

Krevní destičky jsou vstřikovány do oblasti, která řídne/plešati, a tím jsou dodány živiny, které jsou potřeba pro rust hustších, plnějších a zdravějších vlasových pramenů.

Výhody

Regenerační terapie PRP stimuluje hojení prostřednictvím vstřiknutí vlastních růstových faktorů do postižených míst.

Průběh ošetření

PRP neboli plazma bohatá na krevní destičky je koncentrát krevních destiček získaný z pacientovy krve, přičemž tyto krevní destičky obsahují růstové faktory.
Tyto krevní destičky jsou jádrem Terapie PRP, jejímž základem je krev odebraná z pacientovy paže. Krev bude vložena do odstředivky a odstředěna při určitých otáčkách. Tím dojde k oddělení krevních složek. Ve výsledné krvi budou odděleny složky červených krvinek, normální plazmy a plazmy bohaté na krevní destičky. Plazma bohatá na krevní destičky je dále separována a vstřiknuta do předem určené oblasti.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *