Depilace cukrovou pastou

Vaše cena: 650 Kč

Odstranění nežádoucích chloupků, šetrnost umožňuje odstranění kdekoliv na těle i v obličeji, okamžitý výsledek a bez podráždění.
Cena za jedno ošetření cukrovou pastou Brazilská depilace+ třísla (pouze ženy) 650,-Kč

CHCI KOUPIT »

Objednávka+
-
Platební metoda

Depilace cukrovou pastou

Jedná se o moderní proceduru odstranění nežádoucích chloupků v podpaží, tříslech, na nohou, rukou a v intimních partiích speciální metodou – sladká depilace neboli „body sugaring“ pomocí Pandhy’s depilační cukrové pasty.

Šetrnost této metody umožňuje i odstraňování chloupků v obličeji, nad horním rtem a modelaci obočí.
Díky Pandhy’s depilační cukrové pastě se chloupky nejprve z pokožky uvolní a poté se šetrným způsobem odstraní. Jedná se o jediný způsob depilace, kde se chloupky z vlasového váčku vytahují po směru růstu, tím tak nedochází k jejich lámání či poškození, ani k poranění kůže. Odpadá tak z velké části podráždění pokožky a bolestivost a lze tak depilovat kteroukoliv část těla. Také odpadá následné zarůstání poškozených chloupků.

  • Odstranění nežádoucích chloupků
  • Šetrnost umožňuje odstranění kdekoliv na těle i v obličeji
  • Okamžitý výsledek a bez podráždění
  • Odstranění po směru růstu
  • Nedochází k lámání, poškození či zarůstání chloupků
  • Bez vedlejších účinků či alergických reakcí

„Šetrné odstranění nežádoucích chloupků s okamžitým výsledkem, po směru růstu a bez lámání chloupků a podráždění a vedlejších účinků.“

Běžná aplikace tohoto unikátního produktu ve formě cukrové pasty nejen spolehlivě a šetrně odstraní chloupky, ale také odumřelé buňky z povrchu pokožky, čímž jí zanechá hladší, čistší a jemnější.

Pandhy’s depilace je hygienická, protože během ošetření kosmetička nepoužívá žádné pomůcky, proto nehrozí přenos infekce mezi klienty. Cukr je přirozený konzervační prostředek, proto nedovolí množení bakterií. Záruční doba cukrové pasty tak není omezena. Produkt je směs pouze přírodních látek a proto je zcela vyloučena možnost jakýchkoliv škodlivých vedlejších účinků či alergických reakcí. Metoda je vhodná pro ženy, muže a děti. Podepilační ošetření s přípravky Pandhy’s je zážitek. Depilace se proto stává příjemnou jak pro klienta, tak i pro kosmetičku.

Rychlost růstu a síla chloupků je samozřejmě u každého jiná a podle toho je třeba upravit individuálně dobu mezi jednotlivými návštěvami. Obecně však lze říci, že účinek této depilace je 8-10 týdnů. Výhodou je, že lze odstraňovat i velmi krátké chloupky, např. 1-2 mm a není proto třeba čekat než dorostou na délku cca 5-8 mm jako u depilace voskem.

Výsledný efekt je okamžitý, pokožka je hladká a bez podráždění. Při dlouhodobém používání této metody depilace chloupky postupně slábnou a nezarůstají, jsou mnohem řidší, jemnější a celkově se výrazně sníží jejich množství až po čase mohou zmizet i úplně.

Depilace voskem

Depilujeme také klasickým voskem. U depilace voskem je třeba počkat na délku cca 5-8 mm.