Depilace cukrovou pastou

Vaše cena: 650 Kč

Odstranění nežádoucích chloupků, jehož šetrnost umožňuje odstranění kdekoliv na těle i v obličeji, okamžitý výsledek bez podráždění.
Cena za jedno ošetření cukrovou pastou Brazilská depilace+ třísla (pouze ženy) 650,-Kč

Konec akce: 02.06.2018 10:55
CHCI KOUPIT »

ObjednávkaPlatební metoda
+
-

Depilace cukrovou pastou

Jedná se o moderní proceduru odstranění nežádoucích chloupků v podpaží, tříslech, na nohou, rukou a v intimních partiích speciální metodou – sladkou depilací neboli „body sugaringem“ pomocí Pandhy’s depilační cukrové pasty.

Šetrnost této metody umožňuje i odstraňování chloupků v obličeji, nad horním rtem a modelaci obočí.
Díky Pandhy’s depilační cukrové pastě se chloupky nejprve uvolní z pokožky a poté se šetrným způsobem odstraní. Jedná se o jediný způsob depilace, při němž se chloupky z vlasového váčku vytahují po směru růstu, tím nedochází k jejich lámání či poškození, ani k poranění kůže. Odpadá tak z velké části podráždění pokožky a bolestivost a lze depilovat kteroukoliv část těla. Také odpadá následné zarůstání poškozených chloupků.

  • odstranění nežádoucích chloupků
  • šetrnost umožňuje odstranění kdekoliv na těle i v obličeji
  • okamžitý výsledek bez podráždění
  • odstranění po směru růstu
  • nedochází k lámání, poškození či zarůstání chloupků
  • bez vedlejších účinků či alergických reakcí

„Šetrné odstranění nežádoucích chloupků s okamžitým výsledkem, po směru růstu a bez lámání chloupků a podráždění a vedlejších účinků.“

Běžná aplikace tohoto unikátního produktu ve formě cukrové pasty nejen spolehlivě a šetrně odstraní chloupky, ale také odumřelé buňky z povrchu pokožky, čímž jí zanechá hladší, čistší a jemnější.

Pandhy’s depilační cukrová pasta je hygienická, během ošetření kosmetička nepoužívá žádné pomůcky, proto nehrozí přenos infekce mezi klienty. Cukr je navíc přirozeným konzervačním prostředkem, proto nedovolí množení bakterií. Záruční doba cukrové pasty tak nemá žádná omezení. Po depilaci dochází k ošetření pomocí dalších přípravků od Pandhy’s, díky čemuž se celá procedura stává příjemnou jak pro kosmetičku, tak pro zákazníka.

Rychlost růstu a síla chloupků se samozřejmě u každého liší, podle toho je třeba upravit individuálně dobu mezi jednotlivými návštěvami. Obecně však lze říci, že účinek této depilace trvá 8-10 týdnů. Mezi další výhody patří to, že lze odstraňovat i velmi krátké chloupky, např. 1-2 mm, nemusíte proto čekat, než dorostou na délku cca 5-8 mm jako u depilace voskem.

Výsledný efekt je okamžitý, pokožka zůstává hladká a bez podráždění. Při dlouhodobém používání této metody depilace chloupky postupně slábnou a nezarůstají, řídnou, zjemňují se a celkově se výrazně sníží jejich množství, až po čase mohou zmizet i úplně.

Depilace voskem

Depilujeme také klasickým voskem. U depilace voskem je třeba počkat na délku cca 5-8 mm.