2 x Peeling L-mandlovou kyselinou

Vaše cena: 990 Kč

Kyselina mandlová rychle, ale přitom jemně obnovuje epidermis, normalizuje texturu kůže, její pružnost a jas, též normalizuje funkci mazových žláz.Díky její schopnosti rozpouštět lipidy, dokáže kyselina mandlová čistit póry zevnitř, takže odstraňuje maz a odumřelé kožní buňky, které způsobují AKNÉ.

Konec akce: 31.05.2018 14:09
CHCI KOUPIT »

ObjednávkaPlatební metoda
+
-

Ve srovnání s jinými AHA kyselinami jako například s kyselinou glykolovou, má kyselina mandlová mnohem větší molekuly, to způsobuje , že pronikají do pokožky pomaleji a odstranění odumřelých částí kůže je preciznější a bez podráždění. Právě z tohoto důvodu L-madlová kyselina ideální složkou efektivní čistící kosmetiky. Je vhodná pro léčbu širokého spektra kožních problému, jakými jsou např. Růžovka

  • růžovka
  • předčasné stárnutí kůže vlivem slunečního záření
  • nepravidelné piogmentace
  • zánětlivé akné a vyrážky

Na rozdíl od svých agresivních ekvivalentů, chemických peelingů nezpůsobuje pleti žádné zarudnutí a podráždění..

Klinické testy dokázaly, že kyselina mandlová má vynikající nejen vynikající antiseptické účinky, ale ale dlouhodobým používáním této kyseliny se z pleti radikálně vytrácejí jemné rýhy a vrásky. Je šetrnější než chemický peeling , kůže se po aplikaci neloupe nebo jen jemně. Jediný diskomfort je mírné poštípávání.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *