Liposonix – hubnutí ultrazvukem

-50%
nová cena: 690 Kč

Odhalili jsme pro Vás tajemství hollywoodských krásek! A skalpel to není. Trvale se zbavte tuků a vytvarujte si svou postavu snů s přístrojem Liposonix!

Institut Krásy se o svého nového favorita v hubnutí chce se s Vámi podělit za akční cenu 690,- Kč / 1 spot. Tak neváhejte a přijďte se proměnit.

Konec akce: 31.08.2017 10:24
CHCI KOUPIT »

Objednávka+
-
Platební metoda

Ošetření přístrojem Liposonix je alternativou tumescentní liposukce pro klienty, kteří nechtějí podstoupit invazivní zákrok a je v současné době nejžádanějším zákrokem (v plastické a estetické medicíně). Její výsledky při formování postavy jsou srovnatelné s tumescentní liposukcí.

Co je to ošetření s přístrojem Liposonix?

 • bezpečné nechirurgické a neinvazivní ošetření
 • cílené zaměření na problémové partie
 • trvalé zničení tukových buněk
 • liftingový efekt (účinkuje i proti celulitidě)
 • rychlý návrat do každodenního života (žádná rekonvalescence)

Bezpečnost při redukci tuků by měla být prioritou a LipoSonix je bezpečnější a výrazně levnější než tradiční chirurgické odstranění tuků. LipoSonix je absolutní jednička v tvarování postavy. Fokusovaný ultrazvuk je nejnovější li­posukční technologie. Fokusovaný ultrazvuk prochází tkání do tukové vrstvy bez jakéhokoli poškození okolí, trvale narušuje podkožní tuk, který je pak přirozeně metabolizován. Během hodinového sezení LipoSonix dosahuje velmi uspokojivých výsledků.

Výsledky a účinnost přístroje LipoSonix

Klinické studie ukázaly průměrné zmenšení obvodu pasu mezi 4 až 6 cm. Dále ukázaly, že jedno neinvazivní ošetření přineslo průměrné zmenšení obvodu nohou 2,5 až 3cm. Jednotlivé výsledky se však u každé osoby, která podstoupí ošetření mohou lišit. Pokud je tuková vrstva silnější doporučujeme ošetření na stejných partiích opakovat nejdříve po 6 týdnech. Pozor ošetření neřeší obezitu, ale pouze lokální nahromadění tuku.

Kdy jsou viditelné výsledky?

Jednotlivé výsledky se u různých osob můžou lišit. Někteří pacienti již pozorují výsledky za dva týdny. Podle klinických studií je 8 až 12 týdnů doba, kdy jsou konečné výsledky pozorovatelné pro většinu lidí. Je to také maximální doba, kdy tělo může přirozeně metabolizovat narušenou tukovou tkáň

Po ošetření

LipoSonix má za následek odstranění nežádoucích tukových buněk a zeštíhlení v ošetřované oblasti. 8 až 12 týdnů je čas potřebný pro vaše tělo vyloučit asi 95% z eliminovaného tuku. Narušená tuková tkáň je vylučována z těla přes přirozený proces hojení prostřednictvím lymfatického systému.

Bezpečnost ošetření

Ošetření je bezpečné, klinicky testováno. Vrchní vrstva pokožky zůstává neporušená, vysoká intenzivní fokusovaná ultrazvuková energie se zaměřuje pouze na buňky podkožního tuku a selektivně okamžitě zničí lokalizované tukové buňky mechanickou cestou, zatímco ponechá okolní buňky jako žilky, nervy a svaly nedotčené. Po ošetření se může dočasně objevit zarudnutí, modřinka nebo mírný otok, které zmizí během několika hodin nebo dnů, vše závisí na typu pokožky. Proslulost Liposonixu je založena spokojenosti tisíců lidí po celém světě.

Nejefektivnější metoda v redukci tuků.

 • Viditelné výsledky již po prvním ošetření
 • Komplexní ošetření-redukce tuků i celulitidy
 • Univerzálnost – účinnost v různých hloubkách tuků
 • Jedná se o neinvazivní metodu, takže nulová rekonvalescence

Kontraindikace

 • zvýšená krvácivost
 • léky na ředění krve nebo proti srážlivosti
 • operace v oblasti navrhované na ošetření
 • implantovaný elektrický přístroj (kardiostimulátor)
 • těhotenství

Podívejte se jak to u nás vypadá, jak probíhá konzultace a různá ošetření: