®LPG Liftmassage

Vaše cena: 850 Kč

Nový trojdimenzní a zcela revoluční přístup k péči o pleť, zpevňuje, rozjasňuje a omlazuje pleť, vyhlazuje a redukuje. přirozený face-liftingový efekt.

CHCI KOUPIT »

Objednávka



+
-
Platební metoda

Jedná se o speciálně vyvinutou technologii k tomu, aby zabránila a zpomalila proces stárnutí pleti v oblasti tváře, krku a dekoltu, navíc podporuje tvorbu kolagenu a dodává vaší pleti vyhlazení, rozjasnění, zpevnění, mladistvý vzhled, redukci vrásek, obnovuje její pružnost a zpevňuje kontury, má přirozený face-liftingový účinek a 100% přirozený vzhled. přirozeně obnovuje pevnost a zanechává Vaši pleť hladkou a bez vrásek.

  • Nový trojdimenzní a zcela revoluční přístup k péči o pleť
  • Zpevňuje, rozjasňuje a omlazuje pleť
  • Vyhlazuje a redukuje vrásky
  • Zpomaluje proces stárnutí pleti v oblasti tváře, očí, krku, dekoltu a prsou
  • Obnovuje pružnost
  • Přirozený face-liftingový efekt
  • Podporuje tvorbu nového kolagenu
  • 100% přirozený vzhled pleti

Každý pohyb LPG mobilní hlavice vytváří intenzivní trojdimenzní stimulaci pokožky a to tak, že do pokožky vysílá pravidelné, rytmické mechanické mikroimpulsy, které ji intenzivně stimulují. Toto jedinečné pleťové cvičení stimuluje kolagenová a elastinová vlákna v pojivové tkáni a působí jako přirozený lifting, pomáhá předcházet projevům stárnutí pleti, protože příznivě ovlivňuje tvorbu a regeneraci kolagenových vláken. Účinně bojuje proti vráskám a povolené pleti, zlepšuje její tonus, harmonizuje barvu pleti a dodává jemný zářivý vzhled. Pozitivní účinek má LPG i na problematickou pleť. Program je možné absolvovat v sérii několika ošetření, ale i jako expresní terapii s okamžitým efektem, která vám poslouží jako účinná první pomoc.

LPG Liftmassage má k dispozici tři počítačově řízené programy

1. Zpevnění pleti

2. Stimulace růstu kolagenu

3. Hloubková protivrásková péče

„LPG umí ošetřovat obličej, krk a dekolt, kde má face-liftingové účinky a zjemňuje vrásky, ale zároveň je dokonalou péčí na oční okolí a to na váčky pod očima a pro unavené, oteklé oči. Navrací pleti pevnost, odstraňuje dvojitý podbradek a zanechává vaši pleť dlouhodobě zářivou a jasnou. LPG má však i individuální programy, které lze aplikovat také na poprsí a speciálními masážemi dokáže LPG účinně bojovat i proti celulitidě, zpevňovat pokožku a má sportovní či relaxační terapeutické účinky na celé tělo.“