Lymfodrenáže

1380 Kč

Lymfodrenáž nastartuje a zrychluje Váš metabolismus, tělo pak snáze odbourává tuky a toxiny, zlepšuje prokrvení a tím i elasticitu kůže. Vyřeší boj s celulitidou. Zažijete relax a uvolnění. nyní v akci 2+1 zdarma.

Konec akce: 06.04.2019 10:55
CHCI KOUPIT »

ObjednávkaPlatební metoda
+
-

Mízní (lymfatický) systém je důležitou součástí imunitního systému a slouží ke správné cirkulaci tekutin a odvodu škodlivých látek z těla. Bakterie, viry, toxiny, tukové zásoby a další škodlivé látky, které se dostávají do těla potravou, vzduchem, pokožkou nebo vznikají jako odpady metabolismu jsou vyloučeny právě pomocí mízních (lymfatických) cév a uzlin. Otoky, zduření a bolestivost lymfatických uzlin, zadržování tekutin, únava a vyčerpanost jsou projevy zvětšeného zatížení našeho mízního systému. Tyto příznaky mohou být důsledkem nevhodné skladby potravy, životosprávy, onemocnění, ale i stresové zátěže nebo zvýšené fyzické námahy.

Lymfatické masáže (lymfodrenáže) tak napomáhají tomuto systému zvládat zátěž, podporovat vlastní obranný systém, nastartovat a znovu aktivovat zpomalený metabolismus, a proto jsou vhodné pro všechny na posílení organismu, celkové prevenci a odbourávání tuků.

 • zlepšuje funkci povrchového mízního systému
 • mobilizuje mízní tekutinu z podkoží a zlepšuje transport tímto systémem
 • zlepšení průtoku krve a lymfatické tekutiny
 • pomáhá lépe prokrvovat tkáně
 • zrychluje metabolismus a odbourává tuky a toxiny
 • masíruje, prokrvuje a zlepšuje tak pevnost a elasticitu pokožky
 • odstraňuje celulitidu a působí jako prevence
 • výborná prevence oteklých nohou a křečových žil

Lymfodrenáž je ovšem nejen léčebná metoda, ale díky pozitivním účinkům na kůži a podkoží se stala i účinným ošetřením celulitidy, otoků a pokožky.

Manuální lymfodrenáž

Jde o hmatovou techniku, jež pozitivně ovlivňuje lymfatický systém a klade si za cíl zlepšit funkci povrchového mízního systému – mobilizovat mízní tekutinu z podkoží a zlepšit transport tímto systémem. Povrchové míznice vracejí z tkáňového moku do krevního oběhu asi 10% látek, které pro svou velikost nemohou být vstřebány krevní kapilárou (zvláště plazmatické bílkoviny, ale i tuky, bakterie, nádorové buňky apod.) s navázanou vodou.

Vzhledem k tomu, že se povrchový mízní systém nachází v oblasti podkoží, ošetření se provádí jemně, bezbolestně, tvoří ho soubor kruhových nebo spirálovitých hmatů o pomalé frekvenci, nedochází k prokrvení. Principem manuální lymfodrenáže je odvedení mízy z postižených částí podkoží do již vyprázdněného (ošetřeného) mízního systému až k jeho ústí do žilního řečiště v oblasti krku. U manuální lymfatické masáže se může terapeut lépe zaměřit na určité problematické části těla a upravit tlak a hmaty podle potřeb klienta.

Přístrojová lymfodrenáž

Přístrojová lymfodrenáž přístrojem GreenVac je unikátní přístroj pracující na principu pulzního podtlaku s postupující tlakovou vlnou. Tato vlna účinně nahradí nefungující svalovou pumpu. Kromě samozřejmých vlastností lymfodrenáže, kdy kousek po kousku odblokuje lymfatické cesty a uzliny, odvede škodlivé látky z těla ven, znovu nastartuje správnou cirkulaci lymfy a zrychlí lymfatický a krevní tok,  je přístrojová lymfodrenáž velice účinná v rozmasírování hluboko uložených tuků, v boji s celulitidou a její prevenci, zabránění tvorbě strií a ve výrazném zlepšení elasticity a vzhledu pokožky v partiích břicha, stehen, hýždí ale i dekoltu a obličeje.

Aplikátory mají ve svém středu rotující kuličku, jež spolu s pulzním podtlakem utváří kruhové kožní řasy. V nich dojde k masáži a k působení na elastická a fibrinová vlákna v podkoží. Podtlak narušuje tukové buňky, které se odplavují lymfatickým systémem z těla. Současně dochází k prokrvení pokožky, zlepšení jejímu zásobování kyslíkem, navrací se její elasticita a zpevňuje se podkožní vazivo. Zlepšením toku lymfy dochází k odplavování toxinů a nežádoucích látek z těla. Pokožka a celý organismus se omlazuje a regeneruje.

Jedná se o zákrok prováděný zdravotnickým zařízením, nelze tedy platit kartou, pouze v hotovosti.

Podívejte se jak to u nás vypadá, jak probíhá konzultace a různá ošetření:

Jeden myslel na “Lymfodrenáže”

 1. Stěpánka Schleissová napsal:

  test

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *