Masáž horkými lávovými kameny

Vaše cena: 850 Kč

Velice příjemná terapie horkými lávovými kameny za zvuků speciální alfa hudby zakončená relaxací s polodrahokamy a harmonizací čaker.

CHCI KOUPIT »

Objednávka+
-
Platební metoda

Podle tradičních asijských psychofyzických systémů jsou čakry energetická centra rozmístěná v lidském těle. Skrze tato centra proudí energie mezi energetickou soustavou člověka a okolím oběma směry. Pokud je tok energie menší nebo je nějak pozměněn, necítíme se dobře. Trvá-li porucha proudění delší dobu, onemocníme. Harmonizace čaker tyto problémy v toku energie řeší a vrací systém do původního ideálního stavu.

Většina systémů pracuje se sedmi základními čakrami na páteři člověka a mnoha vedlejšími čakrami například na dlaních, chodidlech a velkých kloubech. Všechna energetická centra jsou spojena s vnitřními orgány v jejich blízkosti, ale také s určitými emocemi a myšlenkovými návyky.

Každou z čaker můžeme ovlivňovat mimo tělo, přímo na těle nebo přes reflexní plošku, která je umístěna na chodidle. Masáží čaker ovlivňujeme fyzické tělo, ale také mnoho dalších jemnějších úrovní.

Touto masáží lze rozpouštět energetické bloky v člověku. Na oblast čakry se při masáži přikládají léčivé kameny. Ke každé čakře náleží určitý kámen. Jedná se o jemnou relaxační techniku, která doplňuje chybějící energii a rozpouští emocionální, energetické a svalové bloky.

Existují tedy různé typy a školy masáží s horkými kameny. Naše havajská masáž lávovými kameny je specifická tím, že klade důraz na dostatečné prohřátí celého těla a důkladné promasírování většiny svalů, přičemž bere v potaz problematické partie.

Tato luxusní velice příjemná masáž je prováděna lávovými kameny zahřátými na 50 – 60 stupňů celsia. Trvá 60 až 90 minut a provádí se na celém těle s použitím aromatických olejů. Každá část těla se masíruje kameny i bez nich, na některých místech je tělo pomocí kamenů prohříváno pasivně pokládáním nebo podkládáním.

Masáž lávovými kameny skvěle uvolňuje tělo a mysl.

60 minut 850 Kč
90 minut s harmonizací čaker 1.350 Kč

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *