Nutriční poradna

Vaše cena: 700 Kč

Profesionální dietolog, nutriční poradce v Institutu Krásy pro vás sestaví vhodný individuální stravovací režim a péči, sestaví vhodný program a doporučí úpravu životního stylu tak, aby vaše cesta za vysněnou postavu či udržení postavy po zkrášlovacích procedurách byla co nejefektivnější, ale zároveň nejjednodušší a přijatelná.

CHCI KOUPIT »

Objednávka+
-
Platební metoda

Dietologie Plzeň

Dietologické oddělení v Institutu Krásy Plzeň se specializuje na poradenství, hubnutí a účinnou redukci tukové tkáně a vlastní několik specializovaných metod a lékařských přístrojů k tomuto účelu. Aby si však naši klienti odbourané centimetry udrželi nebo aby dále pokračovali v započaté snaze o zhubnutí nabízí komplexní služby Institutu Krásy pomocnou ruku i mimo přístrojová ošetření, a to prostřednictvím odborného poradenství v oblasti zdravé výživy – nutriční poradnu.

 • Cesta k trvalému zhubnutí či udržení postavy 
 • Profesionální poradenství v oblasti výživy
 • Individuální sestavení optimálního řešení kombinace stravy, životního stylu a péče
 • Poradenství bez drastických diet a jo-jo efektu
 • Nejen pro klienty řešící váhu a tvary, ale také ze zdravotních důvodů
 • Kvalifikovaní nutriční specialisté
 • Některé přístrojové procedury v rámci poradny zdarma
Jist zdravě a správně. Jedině toto je správná cesta k udržení si hmotnosti či tvarů postavy nebo k přirozenému a trvalému zhubnutí. Krátkodobé diety vedoucí ke sníženému energetickému příjmu mají za následek stres, organismu a hlavně jsou pro něj signálem k ukládání tuku. Pro mnoho našich klientů je tedy velkým překvapením, že začnou hubnout vlastně až potom, co začnou správně jíst.

Jste rozhodnuti pro dietu?

Pokud se v tuto chvíli rozhodujete pro sebe dále něco udělat, a máte správnou osobní motivaci, je ten správný čas obrátit se na profesionální dietologické oddělení v Plzni a nutriční poradnu Institutu Krásy. Pomůžeme vám přirozenou a nebolestivou cestou dále tvarovat postavu nebo udržet si vysněné tvary změnou způsobu výživy, tedy tak, že budete hubnout zdravě a především trvale. A to bez drastických diet, hladovění, operací a hlavně bez jo-jo efektu. Zájemci si mimo jiné mohou odnést informační materiály o vhodných a nevhodných potravinách a rady, jak se orientovat v nabídce různých potravinářských výrobků.
Náš dietologický poradce může být v tuto chvíli právě pro vás tím správným řešením a tím nejzodpovědnějším průvodcem a oporou na cestě změny vašeho životního stylu. Vše na základě Vašich individuálních možností a potřeb. Naše zdravotnická péče v oboru nutriční terapie je však určena nejen klientům s nadváhou, ale také všem, kteří se ze zdravotních důvodů zajímají o svou zdravou výživu. V naší plzeňské nutriční poradně se vám budou věnovat naše erudované kvalifikované nutriční terapeutky.

Dietologická poradna

Návštěva v nutriční poradně má standardizovaný průběh. Nutriční terapeutka vyhodnotí zdravotní stav příchozího, včetně všech stravovacích zvyklostí, a navrhne úpravu nutričního (výživového) režimu s ohledem na osobní a pracovní možnosti klienta. Odborně současně poradí, jak si stravu upravit či doplnit. Důležitou součástí poradenství je rovněž sada námětů, jak se zachovat při aktivitách spojených s občerstvením (návštěvy u příbuzných, společenské události, vánoce atd.), a jak předcházet různým nemocem. Nutriční terapeutka také navrhne optimální řešení kombinace stravy a životního stylu. Navíc vám v Institutu Krásy dokážeme poradit také s volbou vhodných přístrojových procedur a zároveň máte některá v rámci nutriční poradny zdarma.

1. Vstupní konzultace:

 • Na konzultaci si s terapeutem popovídáte o vašem zdravotním stavu, vrozených dispozicích, o vašich pohybových aktivitách, stravovacích návycích, životním stylu a také o vašich časových a praktických možnostech.
 • Zahrnuje měření množství tělesného tuku ve vašem těle včetně výpočtu BMI.
 • Dietologická konzultace dále zahrnuje kompletní nutriční poradenství včetně doporučení vhodné diety, potravinových doplňků, popřípadě detoxikace organismu a dalších procedur.
 • Cena: 200 Kč, při uzavření předplatného je nutriční poradenství zcela zdarma.

2. Následná konzultace

 • V ceně je zahrnuto jedno ošetření v hodnotě 500 Kč (o jaké ošetření se bude jednat dle domluvy a doporučení nutriční terapeutky)
 • Konzultace zahrnuje zadání a vyhodnocení vaší 2 denní stravy v nutričním programu. Zjištěné nedostatky nebo naopak přebytky ve stravě dostane klient vytištěné z tohoto programu domů. Na základě zjištěných hodnot a úvodního pohovoru sestaví pro vás terapeut vhodný individuální stravovacího režim a péči. Připraví vám ten nejvýhodnější jídelníček, popřípadě i plán vaší pohybové aktivity a doporučí vhodné procedury vzhledem k vašemu cíli.
 • S sebou: je nutné si na tuto konzultaci přinést přesný jídelníček za poslední dva dny. S časovým rozpisem (v kolik hodin co klient jedl) a přibližnou porcí (např. 1/2 rohlíku, 5 lžic rýže atd.)
 • Cena: 700 Kč

3. Pokračovací konzultace

 • Konzultace zahrnuje průběžné měření a hodnocení dosažených výsledků, důležitou motivaci a diskuzi o průběhu, popřípadě změnu diety, režimu nebo terapií či procedur.
 • Cena: v rámci procedur jsou další konzultace zcela zdarma, nad rámec: 200 Kč/konzultaci

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *