Obočí

Vaše cena: 3900 Kč

Dokonalá přirozenost. V současnosti nejdokonalejší metoda. Patentově chráněná, 100% sterilita. Bez bolesti a otoků.  Permanentní make-up napraví všechny tyto nedokonalosti.

CHCI KOUPIT »

Objednávka+
-
Platební metoda

Přejete si mít k nerozeznání realistické obočí, pak je patentovaná perová metoda vláskování Taffy tím jediným a v současnosti nejdokonalejším řešením. Taffy je jediná dokonale přesná metoda, kdy obraz chloupku je až neuvěřitelně realistický.

 

Taffy vytváří opravdu přirozený vzhled realistického obočí, používá se tato perová metoda k rekonstrukci a kompletaci chloupků obočí. Jednotlivě získané chloupky touto metodou jsou jako přírodní, velice tenké a trvalé . Proto se Taffy kromě estetckého hlediska a úspory času při líčení využívá také jako řešení po nehodách, chemoterapii, nemocích a jiných případech, kdy přirozené obočí strádá nebo vypadne.

Do plochy obočí se miniaturním jehlovým perem provádí nepatrné linie, do nichž se zapustí požadovaná barva v odstínu obočí. Samotné tahy jsou široké stejně jako přirozené chloupky obočí a jsou také prováděny směrem tak, aby kopírovaly přirozený růst obočí.

Pigmentace metodou TAFFY je bezbolestná a tak jemná, že podráždění a otekliny se nevyskytují ani ihned po zákroku. Nezůstávají ani tmavé a světlé skvrny jako při tradiční metodě. Taffy trvá cca jednu hodinu, podle toho, kolik tahů je třeba udělat.

MICROBLADING:

Microblading je metoda permanentního make-upu. Vláskový vzhled obočí je vykreslován malou čepelkou tvořenou několika jemnými hroty. Výsledkem je přirozené obočí. Od klasické metody permanentního make-upu se liší použitím ručního pera, do kterého jsou vkládány čepelky.

Na rozdíl od klasického permanentního make-upu pigmentace provedená metodou TAFFY vydrží déle, přibližně 3 roky.

Školíme se pro Vás v Praze. Úprava obočí metodou TAFFY.

Vítězka Facebookové soutěže o permanentí makeup zdarma:

Podívejte se na naše výsledky před a po permanentní makeup -obočí:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *