Ošetření pleti proti akné s Dermamax

Vaše cena: 1350 Kč

Zastavte akné jednou pro vždy. Dermamax odstraní až 35 % zrohovatělé vrstvy jedním tahem. S Dermamax eliminujete odumřelé buňky. Odstraňuje nerovnosti. Bez mechanického poškození (“mačkání”). Bez nepříjemných pocitů a zarudnutí. Zanechává pokožku svěží, zjemněnou a hluboce hydratovanou.

CHCI KOUPIT »

Objednávka+
-
Platební metoda

  • Odstraní až 35 % zrohovatělé vrstvy jedním tahem
  • Eliminuje odumřelé buňky
  • Odstraňuje nerovnosti
  • Bez mechanického poškození (“mačkání”)
  • Ničí povrchové bakterie během ošetření
  • Bez nepříjemných pocitů a zarudnutí
  • Zanechává pokožku svěží, zjemněnou a hluboce hydratovanou
  • Je vhodný pro jakýkoliv typ pleti, včetně pleti aknózní
  • Ošetření je doplněno omlazovací kúrou a stimuluje produkci kolagenu a elastinu

Přiměřeně mastná pleť je přirozený stav, avšak příliš mastná pleť  způsobuje akné či jiné estetické problémy. Stejně tak rozšířené póry souvisejí často právě s akné. Akné většinou souvisí s hormonální nerovnováhou v těle, ale také s působením vnějšího prostředí, nevhodnou péčí či špatným životním stylem.

Problémy s pletí má mnoho lidí

V dnešní době trpí problémy s pletí čím dál větší procento populace. Pokud patříte do skupiny lidí s  problematickou pletí. Využijte našeho ošetření s přístrojem Dermamax.

Proč využít ošetření Dermamax?

Ošetření DermaMax je alternativou mikrodermabráze. Ultrazvukový peeling prováděný pomocí přístroje DermaMax eliminuje odumřelé buňky, odstraňuje nerovnosti pleti bez nepříjemných pocitů a zarudnutí a zjemňuje pleť. Pomocí speciálního programu, za použití ultrazvuku a protizánětlivého světla působí například proti vzniku akné. Po ošetření se obnovuje struktura pokožky, snáze se tvoří kolagenová a elastická vlákna. DermaMax pomáhá také při různých problémech pleti jako jsou pigmentace nebo rozšířené póry. Peeling DermaMax je vhodný i pro citlivou pleť a při více ošetřeních nahrazuje mechanické čištění pleti. Výsledkem je jemná ,vypnutá a rozjasněná pleť.

„DermaMax zanechává pokožku projasněnou, osvěženou, zjemněnou a hluboce hydratovanou. Je vhodný pro jakýkoliv typ pleti s výbornými výsledky i s pletí aknózní.“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *