Shoďte kila za shozené ceny: 20% sleva na hubnutí + e-book zdarma!

-20%
nová cena: 0 Kč

Není kilo jako kilo! V Institutu Krásy jsme pro Vás k dispozici po celý rok, abychom Vám pomohli s vytvarováním postavy Vašich snů. Teď Vám však chceme přihodit ještě jeden užitečný bonus, a to 20% slevu na naše přístrojové hubnoucí procedury. Vy se kil zbavíte, ale Vaše peněženka si jich pár uschová do zásoby – třeba na nové šaty, ve kterých potom ohromíte svoje okolí.

Konec akce: 31.10.2017 14:48
CHCI KOUPIT »

Objednávka



Platební metoda
+
-

K parádní slevě ještě dostanete užitečného e-pomocníka, aby Vaše radost z výsledků byla maximální.

Pojďme se podívat, z jakých metod snazšího hubnutí si můžete vybrat:

Icoone

Toto ošetření funguje na principu příjemné a šetrné masáže pomocí válečků. Sfouknete s ním i celulitidu a zlepší se Vaše mikrocirkulace, tedy proudění krve a lymfy. Navíc Vám za něj poděkuje i Vaše pokožka. Nakonec, ze všech uvedených metod je tou nejjemnější.

Pro více informací o Icoone klikněte zde.

Liposonix

Liposonix je náš nejnovější přístroj; s jeho pomocí můžete zacílit tuk v požadované oblasti a zničit ho pomocí ultrazvuku. Jeho výsledky můžeme srovnat například s tumescentní liposukcí (metodou odsávání tuků kanylou), na rozdíl od ní však není Liposonix invazivní. Dodáváme, že může mít též pozitivní účinky na kůži a její vypnutí.

Klikněte zde, pokud se chcete dočíst o Liposonixu více.

Lipodestrukce

Stejně jako Liposonix využívá lipodestrukce ultrazvuk a taktéž nenarušuje jinou tkáň, než tu tukovou. Liší se však jemným nasáváním kůže, kterým Vám ošetřující profesionál aplikuje sérum, jehož druh si můžete zvolit podle přítomného problému (strie, povadlá pokožka, celulitida).

Chcete vědět o lipodestrukci více? Klikněte sem.

Kryolipolýza

Ve výčtu pokračujeme dalším neinvazivním zákrokem, tentokrát se jedná o zmražení tukových buněk, jež tak skonají a tělo se jich samo zbaví. Jedná se tedy o jakýsi protějšek ultrazvuku (který naopak zahřívá). Kryolipolýza je obzvláště účinná na výraznější tukové polštářky na těle.

Klikněte na tento odkaz pro podrobnější informace o kryolipolýze.

Termolipolýza

S termolipolýzou si novou postavu vlastně vypotíte – probíhá totiž v termosauně, kam se uložíte potřeni speciálním gelem a oblečeni do návleku. Tato metoda podporuje vylučování tekutin přes póry a rychlejší metabolismus, tudíž snadnější odbourávání tuku. Působí jako skvělá relaxace.

Pokud Vás termolipolýza zaujala, klikněte zde.

Lipolaser

Dalšího pomocníka v náročném boji proti tuku představují laserové technologie. Institut Krásy má ve svém arzenálu Lipolaser, který opět umí zaměřit specifickou partii těla s přebytečným tukem. Ošetření laserem je cítit pouze jako jemné zahřátí ošetřovaných oblastí.

Pro článek o Lipolaseru klikněte sem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *