Trichologické vyšetření vlasů

Vaše cena: 500 Kč

Ztrácíte čím dál víc vlasů a nevíte si s tím rady? Zastavíme vypadávání vlasů. Stimulujeme ztracené vlasové váčky. Účinné a rychlé ošetření. Viditelný efekt po několika týdnech. Bez kontraindikací.

Konec akce: 22.03.2018 13:02
CHCI KOUPIT »

ObjednávkaPlatební metoda
+
-

Konzultace 500,-Kč

Protože krevní destičky obsahují nezbytné růstové hormony, injekce PRP jsou přirozeně vhodnou terapií ke stimulaci ztracených vlasových váčků.

Krevní destičky se vstřikují do oblasti, která řídne/plešati, a tím se dodávají živiny potřebné pro růst hustších, plnějších a zdravějších vlasových pramenů.

Výhody

Regenerační terapie PRP stimuluje hojení prostřednictvím vstřiknutí vlastních růstových faktorů do postižených míst.

Průběh ošetření

PRP, neboli plazmou bohatou na krevní destičky, nazýváme koncentrát krevních destiček získaný z pacientovy krve, přičemž tyto krevní destičky obsahují růstové faktory.
Destičky – jádro Terapie PRP – se získávají z krve odebrané z pacientovy paže. Krev se vkládá do odstředivky a následně se odstřeďuje při určitých otáčkách. Tím dojde k oddělení krevních složek. Ve výsledné krvi budou odděleny složky červených krvinek, normální plazmy a plazmy bohaté na krevní destičky. Plazma bohatá na krevní destičky se dále separuje a vstřikuje do předem určené oblasti.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *