Zábaly Body Strategist Celullite

Vaše cena: 950 Kč

Intenzivní termální ošetření, které využívá vlastností bahna se slavnou remodelující termální vodou z lázní Bagni di Pisa, Toskánských lázní z Fonteverde Luxury kolekce, oceněným partnerem comfort zone.

 

CHCI KOUPIT »

Objednávka+
-
Platební metoda

Bagni di Pisa Thermal Mud

Intenzivní termální ošetření, které využívá vlastností bahna se slavnou remodelující termální vodou z lázní Bagni di Pisa, Toskánských lázní z Fonteverde Luxury kolekce, oceněným partnerem [ comfort zone ]. Tyto vody jsou známé pro své specifické detoxikační a anti-celulitidní účinky. Směs esenciálních olejů podporuje hluboké čištění tkání, zatímco řasy Chaluha a Laminaria stimulují lipolytickou aktivitu. Ošetření je ideální pro všechny typy celulitidy.

Doba ošetření 60 – 90 minut

Cena 950 Kč

Proč vyzkoušet zábal?

  • Zlepšuje nedostatky spojené s celulitidou
  • Stimuluje lipolýzu
  • Odvodňuje tkáně
  • Stimuluje lipolýzu
  • Redukuje ukládání tuků
  • Zlepšuje mikrocirkulaci
  • Snižuje otoky nohou

Thermogenic Attack

Intenzivní termogenní ošetření s intenzivním účinkem proti hluboké a odolné celulitidě. Viditelně zlepšuje mikrocirkulaci a díky intenzivní stimulaci lipolýzy podporuje remodelaci kontur těla. Specifické pro rezistentní celulitidu doprovázenou lokálně uloženými tuky.

Doba ošetření 60 – 90 minut

Cena 950 Kč

 

Aromatherapy Wrap

Intenzivní aromaterapické ošetření obsahuje esenciální oleje pro efektivní boj s celulitidou, zapříčiněnou oslabením mikrocirkulace a nedostatkem tekutin. Přináší okamžitý pocit lehkosti. Vhodné pro všechny typy celulitidy. Body strategist aromatherapy wrap je ideální k zahájení anti-celulitidní kúry pro detoxikační účinky.

Doba ošetření 60 – 90 minut

Cena 950 Kč

Italská spa kosmetika [ comfort zone ] si Vám dovoluje představit novinku roku 2015 Body strategist cellulite, novou řadu v boji proti celulitidě pro profesionální použití. Jedná se o doplnění stávající zpevňující řady Body strategist, která byla představena již v roce 2014.

Celulitida postihuje 4 z 5 žen bez ohledu na to, zda mají nadváhu nebo ne. To vedlo laboratoře [ comfort zone ] k tomu, aby nepovažovaly celulitidu jen za estetickou nedokonalost, ale za zdravotní problém, jehož příčinu je třeba důkladně zkoumat a reagovat na ni přesným a efektivním řešením.

Máme dva hlavní typy celulitidy: otokové a tukové.

 

S uvedením řady Body strategist cellulite [ comfort zone ] uvádí novou filozofii složení, charakteristickou ohleduplným přístupem, jehož výsledkem jsou eko-dermo kompatibilní složky. Bohaté přírodní ingredience (až 98 %), bez silikonů, parabenů a minerálních olejů. Produkty se vyznačují lepší účinností a novými senzorickými texturami.

Výrobky obsahují nejen specifické aktivní složky, ale vyznačují se také přesnými a inovativními iHigh-Tech technologiemi, které se podílí na přesném a cíleném zásahu.

[ comfort zone ] Vám navíc přináší nová inovativní Spa ošetření, ze kterých je možno vytvářet individuální programy. Jeden z nich byl vytvořen ve spolupráci s termálním lázněmi Bagni di Pisa, v Toskánsku, Itálii, jako součást kolekce Luxury Fonteverde, oceněným partnerem [ comfort zone ]. Nabízejí kompletní strategii s využitím termální vody, unikátním termogenním efektem a příznivým účinkem mořských řas.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *