Bioremodelace, zastavte stárnutí!

26.5.2017 |

Přivítejte nového spojence v boji proti stárnutí! Vědci v Itálii přišli s přelomovým objevem, který nabízí maximálně pohodlné řešení ochablé pleti. Nejenom že vyvinuli velmi účinnou dermální výplň, ale navrhli pro ni také unikátní metodu aplikace, aby se mohli přizpůsobit všem individuálním klientkám – protože každá žena je výjimečná.

Jak bioremodelace funguje?

Zázračná výplň působí proti ochabnutí pleti, ztrátě pružnosti a poklesu hydratace. Je určena k revitalizaci obličeje a těla, mj. tedy tváří a brady. Jedinečně strukturovaný a soudržný materiál pronikne i do oblastí, jež jsou pro tradiční výrobky tohoto druhu hůře přístupné– např. spánky, čelo, ruce, vnitřní paže a krk. Produkt se tak důkladně rozptýlí a začne s „rekonstrukcí“ kůže (remodeluje kolagenní a elastinová vlákna). Také zbrzdí úbytek kyseliny hyaluronové v organismu; právě tato vazká a jakoby želatinová látka totiž přispívá k vypnutí a hladkosti pokožky.

Peptidová BIOremodelace v Medical Institut, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528

Jak vypadá procedura?

Krátké ošetření probíhá následujícím způsobem: lékař aplikuje produkt pomocí techniky bioestetických bodů. To znamená, že na jedné straně obličeje provede vpich na pouhých 5 specifických místech, pečlivě vybraných, aby se minimalizovalo riziko a maximalizovala účinnost. Injekce vpraví materiál pod povrch kůže, odkud se látka poté efektivně rozptýlí i do hlubších kožních vrstev. Během zhruba 15 minut je vše hotovo.

Co můžete od BIOremodelace očekávat?

BIOremodelace má u pacientů velmi pozitivní odezvu. Její oslňující výsledky si nevybírají daň v podobě rekonvalescence a výskyt zánětů je výrazně snížený.Klienti na své pleti pozorují zpevnění, vyšší elasticitu a intenzivnější hydrataci.

Doporučujeme absolvovat 2 sezení po 3 týdnech

Cena 1 zákroku 7.500 Kč

Cena 2 zákroků 12.500 Kč

Rezervujte si svůj termín ještě dnes na tel.: 775 123 528

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *