Dentální hygiena

-30%
nová cena: 749 Kč

Nejúčinnější a nejefektivnější péče o zdraví dutiny ústní. Svěřte se do rukou specialistů a okouzlete zdravými zuby a zářivým úsměvem.

Konec akce: 31.01.2019 16:00
CHCI KOUPIT »

ObjednávkaPlatební metoda
+
-

Je velmi důležitou součástí preventivní stomatologie a zároveň moderním způsobem stomatologické péče. Preventivní program zubní hygieny patří paradoxně mezi  ty nejúčinnější, ale i nejlevnější způsoby péče o zuby, neboť dentální hygienou lze předejít celé řadě komplikací – vzniku zubního kazu, zánětu dásní, parodontóze a dalším problémům, jejichž řešení stojí mnohem více peněz i energie.

 • důležitá součást preventivní stomatologie
 • nejúčinnější, ale i nejlevnější způsob péče o zuby
 • umí předcházet celé řadě zubních komplikací včetně zápachu z úst
 • má i vzdělávací charakter v péči o chrup
 • moderní postupy a kvalifikovaná péče

Co očekávat u hygienistky?

 • hygienista musí zuby nejprve vyčistit, zbavit povlaků a zubního kamene
 • přeměří výšku a hlavně šíři jednotlivých prostor, vybere pro každý vhodný mezizubní kartáček se správnou tvrdostí a délkou vláken a určí, která místa je potřeba čistit kartáčkem, která nití, a kde je nezbytné pomůcky kombinovat
 • nacvičí s Vámi i zacházení s mezizubními kartáčky

Léčebná náplň dentální hygieny umožňuje při pravidelné aplikaci spolehlivě předejít parodontóze a následné ztrátě zubů. V první řadě jde o profesionální čištění zubů a ošetření dásní, odstranění povlaků, zubního kamene,  všech nánosů a pigmentací, jenž do úst nepatří, a také nalezení a odstranění zdrojů nepříjemného zápachu z úst.

Hygienisti se však také zaměřují na preventivní a vzdělávací činnost. Po prvním vyšetření tedy ošetřující lékař informuje o stavu ústní dutiny, vysvětlí co je zubní kámen, zánět paradontu, jak tato onemocnění vznikají, jak je léčit a předcházet jim. Výuka správné péče o zuby a dásně, nácvik čistících technik, odstranění zlozvyků a nevhodných pomůcek pro čištění zařazujeme mezi jedny z nejúčinnějších forem prevence vzniku zubního kazu a parodontitidy.

Poskytujeme dentální hygienu v moderně vybavené ordinaci, vysokou profesionalitu, špičkovou kvalitu prováděných výkonů, jejich bezbolestné a maximálně šetrné provedení, dokonalou informovanost vedoucí k dokonalému stavu chrupu. Péči pacientům poskytují diplomovaní specialisté dentální hygieny se zkušenostmi v odboru a náležitou odbornou praxí, která zajistí špičkovou kvalitu prováděných výkonů, Vaši spokojenost a především zdravé zuby.

Správná dentální hygiena spolu se sestavením individuálního hygienického programu jsou základním předpokladem pro zdravé zuby po celý život. Navíc mnohdy i u zdravých zubů pouhé odborné odstranění pigmentací (způsobených pitím kávy, koly, čaje či kouřením) způsobuje spokojenější a zářivější úsměv!

 

Modelka Zuzana Jandová podstoupila ošetření dentální hygieny v našem Institutu krásy:

2 komentáře “Dentální hygiena”

 1. Danny napsal:

  Jiz pri prvni navsteve budete belit zuby a mel by byt videt nejaky rozdil? Dekuji za odpoved

  1. Nela napsal:

   Dobrý den,
   nejprve je nutná dentální hygiena, poté se přistoupí k bělení; jsou to dvě rozdílné procedury, ale můžete je podstoupit při jedné návštěvě, takže ano. Rozdíl po prvním bělení uvidíte okamžitě.

   Se srdečným pozdravem
   Tým Institutu Krásy

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *