Kosmetické ošetření-Hydramemory

-40%
nová cena: 1500 Kč

Hydramemory – Ošetření pleti Comfort Zone + Diamantová dermabraze + Analýza pleti revolučním přístrojem S.A.M. + líčení italskou dekorativní kosmetikou Korff. Hluboce hydratuje, osvěžuje a remineralizuje dehydrovanou pleť. Zahrnuje rituál proti stresu, okysličující očistu, relaxační masáž obličeje, dekoltu a šíje, aplikaci masky, závěrečné ošetření pleti a šálek bylinného čaje na závěr.

Konec akce: 07.07.2018 10:51
CHCI KOUPIT »

ObjednávkaPlatební metoda
+
-

Diamantová dermabraze

Omlazení pleti pomocí diamantové mikrodermabraze zahrnuje několik kroků. Začínáme vyčištěním pleti pomocí diamantového hrotu a vakua, odumřelé buňky se zachycují filtrem a odstraňují přístrojem z pokožky. Na pleť již bez nečistot aplikujeme ošetření hydramemory nebo jiné, které Vám bude doporučeno naší zkušenou kosmetičkou Institutu krásy.

S.A.M. tedy Skin analyzer machine je přístroj, pracující za pomoci modročerného fluorescentního světla a zvětšovací čočky. Dokáže nám ukázat co se skrývá pod povrchem pleti, to, co není možné vidět pouhým okem. Díky tomu zjistíme akutní potřebu pleti a dokážeme jí dát to, co opravdu potřebuje. Neřešíme důsledek – tedy to, jak se pleť chová, ale příčinu – proč se tak chová a možné nedokonalosti pleti zvládáme ,,opravit“ cíleně.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *