O klinice

Specializujeme se na omlazení, hubnutí a estetiku

Institut Krásy je největší profesionální komplexní estetické centrum v Plzeňském kraji nabízející zkrášlovací, omlazovací a zeštíhlovací procedury estetické medicíny, kosmetiky a vlasového designu.

Naše komplexní péče, nadstandardní služby a profesionální přístup uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Nabízíme omlazení pleti (přístrojové, injekční a laserové). Specializujeme se na léčbu celulitidy, hubnutí, používáme ověřené přístrojové metody, nabízíme kosmetickou péči, tělové zábaly, provozujeme kadeřnictví a v naší nabídce služeb je také manikúra, modeláž nehtů či wellness pedikúra.

Používáme nejmodernější metody v oblasti péče o tělo a omlazení pleti a také nejmodernější specializovanou techniku estetické medicíny a špičkové lasery testované podrobnými klinickými studiemi s potvrzenými a prověřenými výsledky a schválené příslušnými organizacemi. Neustále investujeme do nákupu a obnovy nových technologií podle aktuálního vývoje v estetické medicíně a řadíme se tak mezi nejvybavenější centra v kraji.

V komfortním prostředí našich center s Vámi náš odborný personál prokonzultuje Vaše individuální požadavky a následně Vám zajistíme ten nejvhodnější a nejúčinnější program z našich procedur a péče, který zajistí ty nejlepší výsledky.

Institut Krásy se díky své profesionalitě a inovativnosti objevil také v médiích a na stránkách dámských a lifestylových časopisů. Naše nadstandardní služby a profesionální přístup uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka, a tak máme vzhledem k našim bohatým zkušenostem, odbornému personálu a dosaženým výsledkům na svém kontě mnoho spokojených klientů včetně topmodelky a Miss Slovensko Andrey Verešové.

Naším cílem je komplexní a individuální péče o každou klientku a každého klienta vedoucí k její a jeho plné spokojenosti.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zde sídlíme

Prohlédněte si prostory Institutu Krásy

Naše certifikace

Interiér kliniky plastické chirurgie Medical Institut

Jsme na trhu již 15. let

Školení pro práci s kanylovými mezonitěmi PDO + Monsoon.

III. Mezinárodní vědecko-praktická konference estetické a korektivní dermatologie BEAUTY FREEDOM.

11th Anti-aging Medicine World Congress, Monaco

4.-6. dubna 2013

ICAM, Palais des Congrés Paris

31. leden až 3. únor 2013. Omluvte prosím sníženou kvalitu fotografií.

10th Anti-aging Medicine World Congress, Monaco

29. až 31. březen 2012

9th Anti-aging Medicine World Congress, Monaco

24. až 26. březen 2011