O klinice

Specializujeme se na omlazení, hubnutí a estetiku

Institut Krásy je největší profesionální komplexní estetické centrum v Plzeňském kraji nabízející zkrášlovací, omlazovací a zeštíhlovací procedury estetické medicíny, kosmetiky a vlasového designu.

Naše komplexní péče, nadstandardní služby a profesionální přístup uspokojí i nejnáročnějšího zákazníka. Nabízíme omlazení pleti (přístrojové, injekční a laserové). Specializujeme se na léčbu celulitidy, hubnutí, používáme ověřené přístrojové metody, nabízíme kosmetickou péči, tělové zábaly, provozujeme kadeřnictví a v naší nabídce služeb je také manikúra, modeláž nehtů či wellness pedikúra.

Používáme nejmodernější metody v oblasti péče o tělo a omlazení pleti a také nejmodernější specializovanou techniku estetické medicíny a špičkové lasery testované podrobnými klinickými studiemi s potvrzenými a prověřenými výsledky a schválené příslušnými organizacemi. Neustále investujeme do nákupu a obnovy nových technologií podle aktuálního vývoje v estetické medicíně a řadíme se tak mezi nejvybavenější centra v kraji.

V komfortním prostředí našich center s Vámi náš odborný personál prokonzultuje Vaše individuální požadavky a následně Vám zajistíme ten nejvhodnější a nejúčinnější program z našich procedur a péče, který zajistí ty nejlepší výsledky.

Institut Krásy se díky své profesionalitě a inovativnosti objevil také v médiích a na stránkách dámských a lifestylových časopisů. Naše nadstandardní služby a profesionální přístup uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka, a tak máme vzhledem k našim bohatým zkušenostem, odbornému personálu a dosaženým výsledkům na svém kontě mnoho spokojených klientů včetně topmodelky a Miss Slovensko Andrey Verešové.

Naším cílem je komplexní a individuální péče o každou klientku a každého klienta vedoucí k její a jeho plné spokojenosti.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Zde sídlíme

Prohlédněte si prostory Institutu Krásy

Prohlédněte si prostory Vlasového Institutu

Škola líčení s Pavlem Kortanem

Proměny

Naše práce- účesy

Školení Schwarzkopf

Naše certifikace

Interiér kliniky plastické chirurgie Medical Institut

Jsme na trhu již 15. let

Školení pro práci s kanylovými mezonitěmi PDO + Monsoon.

III. Mezinárodní vědecko-praktická konference estetické a korektivní dermatologie BEAUTY FREEDOM.

11th Anti-aging Medicine World Congress, Monaco

4.-6. dubna 2013

ICAM, Palais des Congrés Paris

31. leden až 3. únor 2013. Omluvte prosím sníženou kvalitu fotografií.

10th Anti-aging Medicine World Congress, Monaco

29. až 31. březen 2012

9th Anti-aging Medicine World Congress, Monaco

24. až 26. březen 2011