Oslava 15 let na trhu Kliniky Medical Institut

19.1.2018 |

Oslava 15 let na trhu kliniky Medical Institut.  Ve středu 17. ledna 2018 proběhla velkolepá oslava patnáctých narozenin největšího komplexního estetického centra v Plzeňském kraji.
Akce se zúčastnili nejen lékaři kliniky, ale i celebrity. Připraven byl velký slavnostní dort, mezi další velká lákadla patřilo líčení Pavlem Kortanem se značkou Korff.
V 16 hodin se v Bezručově ulici šestnáct – blízko Náměstí republiky – začal konat večírek, u kterého nesměly chybět takové hvězdy jako Andrea Verešová, Aneta Vignerová, Vendula Pitzingerová, Michaela Mašková a Světlana Nálepková – ta všechny překvapila, když na místě předvedla svůj pěvecký um.
Na výročí patnácti let rovněž dorazil slavný vizážista Pavel Kortan s luxusní kosmetikou značky Korff. Svou prací vykouzlil nejeden úsměv na tvářích hostů. Pozdější rozkrojení dortu si samozřejmě nenechal ujít ani tým specialistů na dermatologii a estetickou medicínu.
O následující zábavu se postaral fotokoutek YouBox, u něhož se tvořily fronty. Každý si chtěl nechat udělat alespoň jeden nevšední snímek a nechat se vytrhnout z každodenního života.
Následoval přípitek s občerstvením, celá akce se nesla v srdečném, veselém duchu – a to nejen proto, že Medical Institut podporuje celou řadu dobročinných organizací (Kapka naděje, Nadační fond Andrey Verešové, M.E.G. Charity, Nadace Leontýnka, LionsClubs).

Podívejte se, jak vše probíhalo.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *