Oslava 15 let na trhu Kliniky Medical Institut

19.1.2018 |

Oslava 15 let na trhu kliniky Medical Institut.  Ve středu 17. ledna 2018 proběhla velkolepá oslava patnáctých narozenin největšího komplexního estetického centra v Plzeňském kraji.
Akce se zúčastnili nejen lékaři kliniky, ale i celebrity. Připraven byl velký slavnostní dort, mezi další velká lákadla patřilo líčení Pavlem Kortanem se značkou Korff.
V 16 hodin se v Bezručově ulici šestnáct – blízko Náměstí republiky – začal konat večírek, u kterého nesměly chybět takové hvězdy jako Andrea Verešová, Aneta Vignerová, Vendula Pitzingerová, Michaela Mašková a Světlana Nálepková – ta všechny překvapila, když na místě předvedla svůj pěvecký um.
Na výročí patnácti let rovněž dorazil slavný vizážista Pavel Kortan s luxusní kosmetikou značky Korff. Svou prací vykouzlil nejeden úsměv na tvářích hostů. Pozdější rozkrojení dortu si samozřejmě nenechal ujít ani tým specialistů na dermatologii a estetickou medicínu.
O následující zábavu se postaral fotokoutek YouBox, u něhož se tvořily fronty. Každý si chtěl nechat udělat alespoň jeden nevšední snímek a nechat se vytrhnout z každodenního života.
Následoval přípitek s občerstvením, celá akce se nesla v srdečném, veselém duchu – a to nejen proto, že Medical Institut podporuje celou řadu dobročinných organizací (Kapka naděje, Nadační fond Andrey Verešové, M.E.G. Charity, Nadace Leontýnka, LionsClubs).

Podívejte se, jak vše probíhalo.

 

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *