Soutěžte o proměnu v hodnotě až 100000,-kč

20.7.2017 |
Soutěž o proměnu ZDARMA s klinikou Medical Institut
Soutěžte s klinikou Medical Institut o proměnu ZDARMA v hodnotě až 100.000 Kč.

Co pro to můsíte udělat?

 1. Klikněte na odkaz našich Facebookových stránek ZDE

    webová stránka soutěže ZDE

2. Vyberte políčko SOUTĚŽ

3. Pokračujte podle pokynů

Po vyplnění a odeslání získáte potvrzující e-mail, kam následně zašlete Vaši fotografii. Tím budete zařazena do soutěže o proměnu ZDARMA s klinikou Medical Institut.
Výherce vybereme náhodným losováním. Pro možnost účasti v soutěži je nutné označit Facebookovou stránku Kliniky Medical Institut jako „To se mi líbí“, vyplnit celé jméno a příjmení, platná emailová adresa a telefon, kam můžeme telefonovat v případě výhry. Soutěžící musí také akceptovat pravidla soutěže.

O CO SOUTĚŽÍME?
Ordinace Medical Institutu, Bezručova 16, Plzeň. 775 123 528

 
Plné, svůdné a neodolatelné rty? Symbol ženské smyslnosti, krásy a mládí. Není divu, že mnoho žen touží po krásnějších rtech. Zvětšení rtů vytvoří plné a nádherně přirozené rty – žádnou kačeří pusu!

Dejte sbohem tmavým kruhům a propadům pod očima! Rozlučte se s tmavými kruhy a propady pod očima! Přinášíme světovou novinku a naprosto průlomové ošetření očního okolí.

NOSORETNÍ VRÁSKY

Dermální výplně mají široké využití v omlazení pleti, nápravě kontur, tvarování rtů a remodelaci tváří, výplně propadů tváří, rýh a očního okolí či korekce jizev.

MRAČIVKA

Zbavte se mračivky díky botoxu – Účinná redukce vrásek způsobených stárnutím, ale i vrásek mimických a léčba nadměrného pocení. Zaměřujeme se na přirozený vzhled pacienta po zákroku, odborný profesionální přístup a špičkové materiály.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *