Soutěžte s námi o vlasovou proměnu zdarma

20.7.2017 |

Připravili jsme pro Vás prázdninovou soutěž o vlasovou proměnu ZDARMA.Každý týden vybereme jednu z Vás, kterou v našem Vlasovém Institutu proměníme.

Co pro to musíte udělat?

1. Zašlete svou aktuální fotografii na e-mail soutez@institutkrasy.cz

2. Odpověte na 3 základní otázky 1. Byla jste již ve Vlasovém Institutu v Plzni?

                                                                  2. Barvíte si vlasy doma?

                                                                  3. Kolik let se barvíte?

3. Připište své celé jméno, telefonní kontakt a věk
Po vyplnění a odeslání získáte potvrzující e-mail, kam následně zašlete Vaši fotografii. Tím budete zařazena do soutěže o proměnu ZDARMA s Vlasovým Institutem.

Výherce vybereme náhodným losováním. Pro možnost účasti v soutěži je nutné zaslat Vaši fotografii na e-mail soutez@institutkrasy.cz , zodpovědet tři základní otázky, vyplnit celé jméno a příjmení, platná emailová adresa a telefon, kam můžeme telefonovat v případě výhry. Soutěžící musí také akceptovat pravidla soutěže.

O CO SOUTĚŽÍME? 

Vlasový Institut nabízí velmi vyhledávanou metodu narovnání vlasů, při které se vaše přírodní vlnité nebo kudrnaté vlasy speciální technikou narovnávají. Během pár hodin můžete vyhladit své nepoddajné vlasy. Okamžitá proměna z rukou profesionálů.
Suché a nepoddajné vlasy trápí více jak polovinu žen. Pokud si je barvíte, zesvětlujete, narovnáváte, nebo často foukáte fénem, postupem času se vám poničí. Všechny tyto úpravy vlasy vysušují a způsobují roztřepené konečky a lámání. Naši profesionálové si snadno a rychle poradí i s tímto problémem.
Náš Vlasový Institut nabízí mnoho technik a druhů barvení vlasů. Od klasického melíruombré až po jiné technikyprosvětlování a barvení. Naši profesionálové jsou odborně vyškoleni na techniku barvení balayage – vlasy působí přirozeně a vypadají jako sluncem políbené. Z našeho kadeřnictví budete vždy odcházet s originální úpravu a barvou vlasů. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *