Vyzkoušejte Liposonix

26.5.2017 |

Řádně jíst a cvičit, ale ne a ne se zbavit posledních faldíků – to bývá značně frustrující, ať už je nemůžete dostat z bříška, pasu, zadečku nebo stehen. Vyzkoušejte nové revoluční ultrazvukové ošetření v Medical Institutu.

Jak se Liposonix liší? V čem je výjimečný?

Invazivní chirurgické zákroky jako liposukce s sebou nesou určité riziko a doba zotavení u nich bývá dlouhá. LipoSonix však na rozdíl od nich nenarušuje pokožku a pacienti můžou hned po jeho výkonu pokračovat ve svých běžných aktivitách.

Oproti jiným neinvazivním metodám redukce tuků (př. radiofrekvence nebo laser) má ultrazvuktaké výhodu – jeho energie proniká mnohem hlouběji a nesoustředí se těsně pod povrchem kůže; dostává se přes všechny vrstvy až k podkožnímu tuku, aniž by poškodila okolní tkáň. Účinky jsou proto trvalé, ne jen dočasné.

Nakonec se LipoSonix značně odlišuje i od dalších ultrazvukových ošetření, která často využívají málo intenzivní, nízkofrekvenční nebo nekoncentrovanou energii, a tak vyžadují opakovaná sezení, a jejichž výsledky nejsou zaručeny. Systém LipoSonix vyvíjí vysoce frekvenční ultrazvuk a k dosáhnutí očekávaného efektu stačí jedna jediná hodina.

Co tedy od LipoSonixu očekávat a jaký je průběh zákroku?

Požadované výsledky se obyčejně dostaví během 8 až 12 týdnů – doby, již potřebuje tělo na přirozené zpracování zasaženého tuku. Například průměrné zeštíhlení v pase činí zhruba 4–5 cm – jednu konfekční velikost.

Během jedné návštěvy lze ošetřit až 3 místa. Lékař je označí a vybere vhodný nástavec, přes který budou vysílány impulzy. Ty zničí tukové buňky (a tím také přispějí k vylepšení celkového vzhledu pokožky), aby se jich mohlo tělo začít zbavovat a postupně je vyloučit přes lymfatický systém. Při proceduře mohou klienti pociťovat slabé pálení, mravenčení, štípání, zahřatí nebo naopak chlad; po ní se mohou objevit nepatrné modřiny, zarudnutí nebo otoky, jež však rychle vymizí.

Více o LipoSonixu naleznete ZDE!

Rezervujte si svůj termín ještě dnes na tel.: 775 123 528.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *