MeLine

První a jediná značka zaměřená na ošetření každé odlišné pleťové pigmentace, ať už tmavé nebo narůžovělé; ať už jakéhokoli kožního fototypu, druhu pigmentace nebo dotyčné části těla. Naše snadno aplikovatelná ošetření dosahují rychlých a efektivních výsledků ověřených klinickými výzkumy jak v laborce, tak i u reálných pacientů.

Nabízíme jedinečné profesionální ošetření, která má skvělé výsledky, doplněné o domácí péči.

MeLine Caucasian Skin

Melasma je nejčastější hyperpigmentační poruchou a postihuje miliony lidí. Obvykle se vyznačuje hyperchromními skvrnami symetricky lokalizovanými ve středu obličeje, na tvářích nebo v dolní části obličeje. Na vzniku melasmy stejně jako sluneční záření se podílí mnoho dalších faktorů. Je potvrzeno, že existuje také určitá genetická náchylnost. Specialisté se navíc domnívají, že na hyperpigmentacích se podílejí i hormonální změny: těhotenství, používání antikoncepce, změny ve funkci štítné žlázy, používání některých léků nebo určité kosmetiky.

Řada produktů MeLine vyvinutých v laboratořích Innoaesthetics Laboratories nabízí inovativní terapeutické ošetření. Hluboké znalosti týkající se vzniku melasmy a jejího vlivu na různé fototypy kůže a na konkrétní oblast umožnily navrhnout výrobky, které bezpečně a účinně ošetřují tyto specifické problémy s pigmentací kůže. Produkty MeLine Caucasian Skin jsou v zásadě určeny k léčbě melasmy u kožních fototypů I – IV. 

Protokol léčby zahrnuje dva produkty domácí péče, které fungují synergicky a doplňují profesionální ošetření aplikované specialistou. Tyto dva produkty pomohou kontrolovat aktivitu melaninu a produkci enzymu tyrozinázy. Jsou nezbytné k dokončení léčby, protože zvyšují její účinnost a prodlužují její účinky.

Me Line Spot

Produkty řady MeLine Spot byly vytvořeny k léčbě pigmentových lézí, jako je sluneční, aktinické nebo senilní lentigo, které se skládají z hnědé/černé skvrny, která může představovat homogenní nebo heterogenní pigmentaci. Tyto typy lézí jsou vyvolány přirozeným nebo umělým ultrafialovým světlem. Lentigo je drobný a jasně ohraničený okrsek kůže, který má vyšší pigmentaci. Prosté lentigo je způsobeno lokálním zmnožením melanocytů a je neškodné. Některé formy lentiga však vykazují přednádorové změny (např. lentigo maligna) a je u nich riziko přeměny ve zhoubný melanom, proto je důležité stanovit diferenciální diagnostiku mezi ephelides (pihy), seboroickou keratózou a lentigo maligna! V případě podezření na lentigo maligna byste byli odesláni na kliniku k důkladnému vyšetření.

Obecně se tyto typy lézí objevují na kožních fototypech I-III, obvykle v obličeji, předloktí, zadní části rukou a horní části trupu. Opět je nutné se nejprve svěřit do rukou našich specialistů, kteří nastaví vhodnou léčbu.