The 1:1 Diet (Cambridge Weight Plan)

Výhody

  • Nejste v tom sami
  • Prokázané výsledky
  • Trvale bez jo-jo efektu
  • Tradice a historie
  • Blízko k vám
  • Jídelníček vám šetří čas

Vydejte se na cestu za vysněnou postavou. Všechno jde lépe, když na to nejste sami. Celým programem vás bude doprovázet náš specializovaný výživový poradce. Pomůže vám sestavit plán šitý na míru a zbavit se tak kilogramů navíc. Zjistíte, jak si osvojit zdravé stravovací a pohybové návyky. 

Jak to probíhá (Od A do Z, včetně jak dlouho vydrží efekt a jak dlouho trvá procedura)

Nejprve získáte od svého poradce vhodný jídelníček. Když přijdete na konzultaci, poradce si Vás změří, zváží a vyslechne si Vaše výživové a pohybové návyky samozřejmě s přihlédnutím k náročnosti zaměstnání. Vyplní s Vámi formulář. Probere s Vámi skladbu nového jídelníčku, což je kombinace běžných potravin a produktů Cambridge Diet (Polévky, Těstoviny a rýže, Smoothie, Tyčinky, Koktejly, Kaše, Nápoje,…). Pokud máte zdravotní důvody (Diabetes mellitus apod.) nebo BMI kolem 25, které vyžadují jiný přístup, poradce Vám jej navrhne.

Případné pozvolné hubnutí při nadváze počítá s tím, že klasická vyvážená jídla zůstanou součástí jídelníčku. Ať už kvůli životnímu stylu, nebo zdravotnímu stavu. Pokud máte velmi vysoké BMI, je pozvolné hubnutí nevyhnutelné. Svou kalorickou hodnotou je pak vhodný i pro dlouhodobé udržování zdravé váhy. Pokud není možné vynechat tradiční jídla, poradce jídelníček upraví tak, abyste i přesto zhubli. A to beze stresu, že něco zrovna nemůžete.

Nakonec Vám bude doporučen vhodný denní příjem a vzájemný poměr makroživin. Čímž zajistíme, že budete moci pokračovat ve svém novém životním stylu.